Od początku naszej działalności zajmujemy się UPSami. Obecnie jesteśmy autoryzowanym serwisem APC i EMERSON. W sumie przez nasz serwis przewinęło się ponad 20 000 UPSów. Wieloletnie doświadczenie daje gwarancję wysokiej jakości napraw. Dysponujemy wiedzą i zasobami części zamiennych pozwalającymi nam na szybką reakcję i skuteczne naprawy.

 

 Serwis UPSow

 

Lider Systemów Zasilania

Klienci świadomi roli jaką pełni niezawodne zasilanie dbają o sprzęt i regularnie wykonują przeglądy okresowe które pozwalają z wyprzedzeniem zauważyć zbliżające się problemy i uniknąć awarii zasilania w najmniej oczekiwanym momencie.

Przeglądy UPS

W trakcie przeglądów sprawdzamy wszystkie krytyczne elementy UPSa, analizujemy logi z jego pracy, sugerujemy wymianę elementów zużywających się (wentylatory, PSU, akumulatory). Przegląd UPSa to również dobra okazja do wgrania najnowszego oprogramowania i przećwiczenia z klientem zasad postępowania w krytycznych sytuacjach.

Wymiana Akumulatorów UPS

Nieodłącznym elementem UPSów są akumulatory. Regularne przeglądy, właściwe środowisko pracy są dobrą praktyką tych którzy dbają o ich żywotność. Kiedy zachodzi konieczność ich wymiany, klient może wybrać akumulatory różnych producentów. Z doświadczenia wiemy że nie warto wybierać najtańszych. Obecnie oferujemy akumulatory CSB, które praktycznie nigdy nas nie zawiodły ale jesteśmy w stanie dostarczyć akumulatory każdego producenta, jeśli takie jest życzenie klienta.

 


Gwarancja

Na wykonane naprawy udzielamy nawet 12 miesięcznej gwarancji.


Chcesz wiedzieć więcej? Wyślij zapytanie korzystając z formularza kontaktowego.

 

Przydatne linki:

nasza strona poświęcona serwisowi UPSów

APC by Schneider Electric

Vertiv