Na rynku usług serwisowych w branży IT jesteśmy obecni od ponad 20 lat. Zdobyte w tym czasie doświadczenie i wiedza pozwalają nam zaoferować szereg unikalnych usług realizowanych w rozsądnych cenach z gwarancją najwyższej jakości. Specjalizujemy się w Naprawach Urządzeń takich jak:

  • UPS
  • Komputery, Notebooki, Laptopy
  • Drukarki
  • Monitory
  • Projektory
  • Monitory
  • Plotery

Naprawiamy na poziomie komponentów, co pozwala nam obniżyć koszty napraw a w wielu przypadkach jest to jedyna możliwa forma naprawy z uwagi na niedostępność całych modułów czy podzespołów.

Współpraca z wiodącymi producentami umożliwia nam dostęp do najnowszej wiedzy, części zamiennych i narzędzi. Nasza kadra to zgrany zespół fachowców z dużym doświadczeniem, którzy odbyli wiele szkoleń u wiodących na rynku firm z branży IT.

W naszej ofercie, oprócz klasycznych Napraw mamy również Przeglądy, uruchomienia, umowy specjalne. Oferujemy naszym klientom zarówno Serwis Odpłatny jak i Serwis Gwarancyjny (na wybrane produkty). W Bielsku-Białej zlokalizowane jest nasze centrum serwisowe, które obsługuje klientów z całej Polski i z krajów ościennych. Umowy z firmami kurierskimi pozwalają nam tanio i szybko odebrać sprzęt od klienta i równie sprawnie odesłać go po naprawie.

Zdajemy sobie sprawę z dylematów jakie mają klienci przesyłający sprzęt do nas do naprawy dlatego od dawna oferujemy Bezpłatną diagnostykę i Wycenę Kosztów naprawy, co daje klientowi poczucie bezpieczeństwa, że nie zostanie narażony na nieoczekiwanie duże koszty naprawy.

Dla dużych urządzeń i dla wymagających klientów świadczymy na terenie całej Polski serwis typu ?on-site? czyli w siedzibie klienta. Realizację zleceń wspiera nasz oddział w Krakowie i szereg firm partnerskich na terenie całego kraju.

Nasza oferta jest skierowana zarówno do firm jak i użytkowników indywidualnych. Dla szczególnie wymagających mamy w ofercie skrócone czasy reakcji/ naprawy oraz sprzęt zastępczy.

  

Chcesz wiedzieć więcej? Wyślij zapytanie korzystając z formularza kontaktowego.