Nasza współpraca z APC trwa od początku istnienia naszej firmy a może i dłużej. W dawnych czasach, przed wejściem Polski do UE świadczyliśmy serwis gwarancyjny UPSów APC dla całej Polski a po zmianach UPSy w ramach gwarancji są wymieniane za pośrednictwem firmy kurierskiej.

 

 serwis ups bielsko

 

Naprawy Pogwarancyjne UPS

Obecnie skupiamy się na naprawach pogwarancyjnych oraz na uruchomieniach i wsparciu w eksploatacji dużych UPSów. Opracowaliśmy samodzielnie procedury serwisowe do większości UPSów APC pozwalające nam na bezpieczne diagnozowanie i stopniowe uruchamianie UPSów po naprawach falowników.

Serwis UPS APC SURT SYMMETRA

Opracowaliśmy stanowiska serwisowe do UPSów serii SURT, jesteśmy w stanie naprawić każdego UPSa, jeśli tylko struktura płyty drukowanej nie uległa uszkodzeniu. Dysponujemy również wszystkimi UPSami z rodziny SYMMETRA, możemy więc z powodzeniem naprawiać i testować moduły mocy, akumulatorów i zarządzające do tych UPSów.

Serwis UPS APC SMART, Galaxy

Równie dużą skuteczność uzyskujemy przy naprawach modułów mocy do UPSów serii SMART VT/ Galaxy 3500. Dysponujemy modułami zastępczymi które udostępniamy klientom na czas naprawy ich modułów mocy.

Serwis UPS u Klienta

Oprócz napraw warsztatowych na poziomie komponentów świadczymy naprawy w siedzibie klienta, doświadczenie i zasoby modułów zastępczych i części zamiennych pozwalają nam na zakończenie większości napraw za jednym wyjazdem.

 Przedłużenie gwarancji UPS

Chcesz wiedzieć więcej? Wyślij zapytanie korzystając z formularza kontaktowego.